Yardım?
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Beyzi Kesim Koç Boynuzu- 6550

159,90 TL
28,90 TL
*
Stok Kodu: 1116550
Siparişinizi telefonla kolayca verebilirsiniz
0 544 402 04 77

KOÇ BOYNUZU: Diğer boynuzlara göre daha ince lifli bir yapıda olduğundan, diğerlerine göre daha az tercih edilen bir malzemedir. Küçük ebatlarda olması nedeniyle tesbih yapımında az kullanılan bir boynuz çeşididir. Bu yüzden koleksiyonunda bulunmayanların kaçırmaması gereken ve her zaman karşınıza çıkmayacak bir tesbihtir.
Tesbihin boyu günlük kullanım içinde uygundur.

Modayiz.com siparişinizi mümkün olan en kısa zamanda elinize ulaştırmayı hedefler. Hafta içi saat 15.00’a kadar onaylanan siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir.
 

 
Siparişler kargoya teslim edildikten sonra Marmara, Ege, Batı Karadeniz bölgelerine en geç 2 iş günü, Doğu Anadolu, Güney Doğu, İç Anadolu, Akdeniz ve Kıbrıs’a en geç 4 iş günü içinde ulaştırılacaktır.
 
Kapıda Nakit/Kapıda Kredi Kartı ödeme seçeneği ile yaptığınız alışverişlerde;
 
Ürün bedeli + Kargo bedeli; Sürat Kargo ( 5,99 TL) + Kapıda ödeme tahsilat bedeli ( 4,00 TL) ,
 
Kredi Kartı ödeme seçeneği ile yaptığınız alışverişlerde;
 
Ürün bedeli + Kargo bedeli; Sürat Kargo ( 5,99 TL)
 
 
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Muhtarlığın yanından girince ikinci sokak vs.)
 
Modayiz.com, verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında kapıda nakit ödeme imkanı sunar. Kapıda Nakit ve Kapıda Kredi Kartı ödeme yöntemi kullanıldığında, kargo firması tarafından nakit karşılığı makbuz ile yapılmaktadır. Taşıma esnasında paket&kolide oluşucak herhangi bir deformasyon/hasar olması durumunda, siparişinizi kargo görevlisinin yanında açıp kontrol ediniz. Teslim aldığınız üründe herhangi bir zarar tespit ettiğiniz taktirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve ürünü teslim almayınız.

 
Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firmamız kapınıza "Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda, ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 3 gün içerisinde teslim almanız gerekmektedir.
 

Önerilen Ürünler

Kesme Kesim Polyester 94003

Kesme Kesim Polyester 94003

65,90 TL 3,91 TL
% 94 indirim
Beyzi Kesim Abanoz 6447

Beyzi Kesim Abanoz 6447

230,00 TL 40,90 TL
Alısveris